PORADNIK
 • Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie:

  Zadowolenie Uczestników ze szkolenia często związane jest z wyborem odpowiedniego miejsca. Szkolenie można zrealizować, w siedzibie Firmy lub w innym atrakcyjnym miejscu. Przy wyborze miejsca warto zastanowić się nad dojazdem Uczestników i wybrać miejsce, które będzie mieć dogodną lokalizację i łatwy dojazd.

  W czasie szkolenia bardzo ważny jest komfort uczestników w sali szkoleniowej- należy zwrócić uwagę na wielkość i wyposażenie sali konferencyjnej. Latem bardzo ważna okazuje się klimatyzacja a zimą dobre ogrzewanie.

  Z powodzeniem realizowane są szkolenia poza miastem, w miejscach atrakcyjnych przyrodniczo - nad wodą, w lesie, w górach.

  Ciekawe szkolenia można zorganizować w zamkach, pałacach, dworkach, pensjonatach.

  Dobre miejsce szkoleniowe posiada komfortowe zaplecze noclegowe, gastronomiczne, rekreacyjne.

  W czasie ustalania agendy szkolenia warto zaplanować ciekawe atrakcje związane z miejscem pobytu, które pozwolą Uczestnikom zrelaksować się i wypocząć po całym dniu szkoleniowym.

  Jeśli organizujemy szkolenie nad rzeką warto to wykorzystać organizując spływ, jeśli szkolimy się w górach warto wybrać się na narty lub zorganizować kulig, jeśli w ciekawym terenie to dobrym rozwiązaniem jest off road.

  Z powodzeniem organizowane są kolacje uroczyste z imprezą z Dj`em, wieczory tematyczne.